Przed nami kolejna poznańska premiera stołecznego teatru. Tym razem gościnnie w Teatrze Wielkim wystąpią aktorzy z Teatru Ateneum i zaśpiewają utwory Wojciecha Młynarskiego.
Przed nami kolejna poznańska premiera stołecznego teatru. Tym razem gościnnie w Teatrze Wielkim wystąpią aktorzy z Teatru Ateneum i zaśpiewają utwory Wojciecha Młynarskiego.
To program dedykowany miejskim aktywistom, artystom, architektom i urbanistom, studentom i absolwentom kierunków artystycznych i humanistycznych, ale także osobom spoza tego grona - po prostu zainteresowanym miejskimi działaniami. 8 października startuje Akademia Miasta - nowy program Malta Festival Poznań.
Ktokolwiek mierzy się z poznańskimi konkursami skrzypcowymi im. Henryka Wieniawskiego, zanurza się w wielkiej rzece.
Rozmowa z Andrzejem Wituskim, dyrektorem Konkursu Skrzypcowego im. Henryka Wieniawskiego.
Tak, to prawda - pierwszy październikowy weekend przed nami! Zobaczcie, jak wiele ma do zaoferowania tym, którzy lubią, gdy "dzieje się".
Sztywny Pal Azji, jedna z największych legend polskiego rocka, zagra w najbliższą niedzielę w klubie U Bazyla. Chrzanowski zespół zagra swoje największe przeboje, takie jak "Wieża radości, wieża samotności", "Spotkanie z..." czy "Łoże w kolorze czerwonym".
W niedzielę kolejny sezon artystyczny rozpocznie Orkiestra Kameralna Polskiego Radia Amadeus pod batutą Anny Duczmal-Mróz. Program koncertu zdaje się sprzeciwiać jesiennej aurze - tego dnia usłyszymy gorące, wirtuozowskie utwory w wykonaniu orkiestry i solisty nazywanego "Polskim Paganinim".
Czy Martin Widmark podpowie poznaniakom jak zaszczepić w swoich pociechach iście "sherlockowskie" zainteresowanie światem? Szykujcie się na weekend w jego towarzystwie!
Święty Marcin to niewątpliwie najbardziej znana ulica Poznania. 1 października będzie na niej gwarniej niż zwykle. Z okazji Międzynarodowego Dnia Muzyki odbędzie się kilkanaście wydarzeń pod hasłem "Rytmy Marcina".
Nad spektaklem tym pracowały dwa zespoły: lalkarzy z Polski i muzycznych klownów z Japonii. Premiera "Pór roku" już w najbliższy czwartek w Teatrze Animacji.