Kultura Poznań.pl

Aktualności

opublikowano:

Wirtualne Drzwi Otwarte UAP

Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu w najbliższy piątek i sobotę 3 i 4 kwietnia zaprasza do bliższego poznania uczelni.  Ze względu na sytuację w kraju związaną z w związku zapobieganiem, przeciwdziałaniem i zwalczaniem COVID -19 będą to nietypowe Drzwi Otwarte.

.
fot. materiały UAP

Korzystając z narzędzi internetowych przez dwa dni uczelnia otwiera swoje "drzwi" dla wszystkich tych, którzy chcą zostać jej studentami, ale także dla tych, którzy chcą się dowiedzieć czegoś więcej o działaniu Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu.

- Poprzez platformę Google Hangouts Meet, będzie można porozmawiać ze studentami, wykładowcami i pracownikami biura promocji. Zdać pytania o warunkach przyjęcia na studia, dowiedzieć się jak wyglądają zajęcie na poszczególnych kierunkach, poznać uczelnie a także zasięgnąć informacji o tym jakie możliwości daje Uniwersytet Artystyczny w Poznaniu swoim studentom - zapowiadają organizatorzy wydarzenia.

Plan Drzwi Otwartych:

PIĄTEK: 3.04

g. 11 Start

g. 11.30 Animacja

g. 12 Architektura

g. 12.30 Architektura Wnętrz

g. 13 Design Krajobrazu

g. 13.30 Edukacja Artystyczna

g. 14 Fotografia

g. 14.30 Grafika

SOBOTA: 4.04

g. 11 Start

g. 11.30 Intermedia

g. 12 Kuratorstwo

g. 12.30 Malarstwo

g. 13 Projektowanie Mebla

g. 13.30 Rzeźba

g. 14 Scenografia

g. 14.30 Wzornictwo

Adres spotkania: https://meet.google.com/uge-jpid-nep?fbclid=IwAR3hzQOYKHtC6kzJi_SAv74A6uEqhOLQPQOid2v30znBVDCrd9qqk5E-ooE

UWAGA: By dołączyć do spotkania należy wpisać KOD: uge-jpid-nep

Platforma nie wymaga posiadania konta google, możliwe jest uczestnictwo za pośrednictwem komputera stacjonarnego albo urządzenia mobilnego (tu konieczne jest pobranie darmowej aplikacji). Podczas spotkania można zadawać pytania tekstowe.

oprac. as