Powiększ tekst
Grupa osób siedzi przy stole w jasnym, dobrze oświetlonym pomieszczeniu i wykonuje prace plastyczne. Dwie osoby w centrum szydełkują przy użyciu czerwonych materiałów, a na stole leżą inne materiały.

Pracownia rękodzieła - kwiaty z krepy

22.07.2026
17:00
Fyrtel Główna, ul. Główna 42, Poznań Zobacz na mapie
Wstęp wolny
Opis

Organizatorzy zapraszają na wyjątkowe warsztaty szydełkowania, które poprowadzi utalentowana Pani Grażyna Dyk. To osoba pełna pasji, której żadne supełki i wzory nie są straszne. Pani Grażyna z wielką cierpliwością i zaangażowaniem wprowadzi każdego, niezależnie od poziomu zaawansowania, w świat szydełkowych cudów.

Warsztaty są otwarte zarówno dla osób, które mają już doświadczenie w szydełkowaniu, jak i tych, które dopiero stawiają swoje pierwsze kroki. Niezależnie, czy ktoś jest początkującym i nigdy wcześniej nie trzymał szydełka w dłoni, czy też posiada już pewne umiejętności - pani Grażyna z radością pomoże rozwijać konkretne zdolności.

Informacje i zapisy: michalina@animatorzysmak.pl lub pod numerem telefonu: 789 311 619.

Dofinansowano ze środków budżetowych miasta Poznania.

Baner
Grupa osób siedzi przy stole w jasnym, dobrze oświetlonym pomieszczeniu i wykonuje prace plastyczne. Dwie osoby w centrum szydełkują przy użyciu czerwonych materiałów, a na stole leżą inne materiały. Pobierz baner (JPEG, 16,39 kB)