Kultura w Poznaniu

Kalendarium

plakat

Casting do nowego programu TV4 Czwórka "Ja Cię kręcę"

2018-10-27 ( sobota )
10:00-17:00
Hotel Novotel Poznań Centrum, plac Andersa 1

Kategoria: Inne

Casting do nowego programu rozrywkowego "Ja Cię kręcę" w TV4 Czwórka. Gospodarzami show będą Artur Andrus i Elżbieta Romanowska.

"Ja Cię kręcę" (oryginalnie "La Corrida") to show, w którym ludzie z pasją będą mogli prezentować na scenie swoje umiejętności. To rodzinny, ciepły, przyjemny i humorystyczny program rozrywkowy, który cieszy się od lat we Włoszech niezmienną popularnością. Głównym celem uczestników nie jest rywalizacja, a udział w programie i prezentacja swoich pasji i umiejętności. Prowadzący zapewnią dobrą zabawę i atmosferę w studiu. Zaproszona publiczność bierze aktywny udział w programie, a wybrana część osób z widowni uczestniczy również w występach w trakcie programu.

Poszukiwani są uczestnicy, którzy mają poczucie humoru i dystans do siebie, a przede wszystkim chcą wystąpić w telewizji. Uważają, że potrafią śpiewać, tańczyć, recytować, rapować, rozśmieszać, grać na instrumentach, mają zdolności aktorskie, parodystyczne, dźwiękonaśladowcze, komediowe lub posiadają inne umiejętności, którymi chcieliby się podzielić z publicznością i widzami. Organizatorzy zapraszają również duety i małe grupy.

Zgłoszenia można również wysłać na adres: castingi@medionart.pl.

W swojej aplikacji należy podać następujące informacje: imię i nazwisko, wiek, nr telefonu i aktualne zdjęcie. Należy również napisać kilka zdań o sobie odpowiadając na pytania: "Czym na co dzień się zajmujesz?" i "Jaka jest historia Twojej pasji?", a opcjonalnie przesłać również link do filmiku prezentującego pasję.