Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Tribute to The Beatles "Yesterday" - koncert charytatywny

2018-10-22 ( poniedziałek )
19:00
Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań

Koncert przeniesiony z 03.06.2018 r.

Studenci z Koła Naukowego Prawa Procesowego Cywilnego, działającego na Uniwersytecie im. Adama Mickiewicza w Poznaniu, zapraszają na musical charytatywny Tribute to The Beatles "Yesterday".

Yesterday to wyjątkowy spektakl muzyczno-teatralny z coverami legendarnej czwórki z Liverpool w wiernym wykonaniu zespołu Żuki,który dotychczas występował w 16. krajach i uczestniczył w różnorodnych projektach.

Utwory obrazowane są interesującymi etiudami renomowanego Teatru Witryna i Teatru Tańca Brax z Pałacu Młodzieży w Bydgoszczy.

Trzy pokolenia wykonawców, w tym utalentowanej młodzieży, tworzą piękną opowieść o brytyjskiej kulturze muzycznej The Beatles, których kocha świat.

Dochód z koncertu przekazany zostanie dzieciom z ośrodków kuratorskich w Poznaniu. Ośrodki kuratorskie to innowacyjny środek, w ramach którego kuratorzy podejmują próby resocjalizacji młodych osób, od 12 do 18 roku życia. Jest to alternatywa dla placówek zamkniętych, dzięki czemu młode osoby mają poczucie bezpieczeństwa oraz uczą się życia w społeczeństwie. Forma resocjalizacji pozwala dzieciom na rozwój emocjonalny, wykształcenie swoich pasji oraz dostrzeżenie, jak wartościowo można spędzać wolny czas. Dlatego potrzebna jest pomoc. Pomoc tak ważna, szczególnie w wieku dorastania.

Bilety 80 zł, 60 zł i 40 zł dostępne on line

akt.sw

Zobacz www.facebook.com/events/959719000869084/