Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Przybysz & Przybysz - koncert

2018-10-14 ( niedziela )
Klub Muzyczny B17, ul. Bułgarska 17

Po latach utalentowane siostry Natalia i Paulina Przybysz ponownie łączą siły! Tej jesieni fani niepowtarzalnego stylu artystek będą mogli usłyszeć je na serii dziesięciu wyjątkowych koncertów. Na wspólnej trasie koncertowej artystki zaprezentują publiczności swoje solowe albumy i niezapomniany wspólny finał! 

Natalia Przybysz koncerty

"Światło Nocne" to nowy album Natalii Przybysz, kolejny po znakomitym krążku "Prąd". Album zapowiadał singiel "Światło nocne". Piosenka opowiada o tym, co widoczne i o tym, co ukryte, a także o balansowaniu na krawędzi bycia sobą i udawania. Płytę dodatkowo promują takie utwory jak "Świat wewnętrzny", "Dzieci malarzy" czy "Czarny". 

Paulina Przybysz koncerty 
Paulina Przybysz natomiast przez wiele lat angażowała się w różne projekty, aby w końcu pokazać swój indywidualny styl w solowym materiale. Jej debiutancka płyta zatytułowana jest "Chodź Tu" i jak sama artystka zaznacza - występuje pod swoim pełnym imieniem i nazwiskiem, ponieważ "ma coś konkretnego do powiedzenia". Single promujące płytę to "Dzielne kobiety", "Pirx" i "Drewno".
W kwietniu oba albumy otrzymały nagrodę Fryderyk 2018...

Bilety w cenie:

  • 79 zł (I pula - wyprzedane)
  • 89 zł (II pula).

_
opr.sw akt.lt

Bilety dostępne w: