Kultura w Poznaniu

Repertuar kin

Ciche miejsce. Dzień pierwszy

Opis

Horror "Ciche miejsce" Johna Krasińskiego z 2018 roku przedstawił rodzinę Abbottów, która była zmuszona do życia w ciszy w swoim wiejskim domu na północy stanu Nowy Jork w przerażającej rzeczywistości opanowanej przez obce potwory, które polują na ludzi. Historia była kontynuowana w filmie "Ciche miejsce 2" z 2021 roku.

"Ciche miejsce: Dzień pierwszy" to prequel serii, w którym zobaczymy, jak mieszkańcy Nowego Jorku, jednej z najgłośniejszych metropolii na świecie, radzili sobie, gdy okrutne stworzenia przybyły na Ziemię. Trzymający w napięciu horror, który nawiązuje do przebojowej serii i pokazuje widzom, co wydarzyło się w dniu, w którym świat ucichł.

Kiedy Sam (Lupita Nyong'o) wraca do miasta, w którym się urodziła, jedyne czego pragnie to kawałek ulubionej pizzy. Zamiast tego zostaje uwięziona w koszmarze na jawie, który może być jej ostatnim dniem na Ziemi.

W towarzystwie nieznajomego o imieniu Eric (Joseph Quinn) i jej kota Frodo wyrusza w przerażającą podróż przez zniszczony Nowy York, w którym niebezpieczeństwo czai się wszędzie.

materiały dystrybutora

Szukaj opisu