Kultura Poznań.pl

Książki

opublikowano:

Cała książka za pół ceny!

Niesamowity album "Chwaliszewo. Poznańska Wenecja" liczy 220 stron, a Wy w najbliższy weekend 110 stron dostaniecie za darmo! Co to za okazja? Oczywiście "Poznań za pół ceny", w której Wydawnictwo Miejskie Posnania też bierze udział. Poznajcie naszą całą ofertę.

fot. WMP - grafika artykułu
fot. WMP

Każdy kto chce zdobyć książki o Poznaniu za połowę ceny w weekend 27-28 kwietnia obowiązkowo zjawia się w Centrum Informacji Miejskiej w Arkadii, albo w Centrum Informacji Turystycznej na Starym Rynku, CIMie na Ławicy lub PKP. Najbliższa sobota i niedziela to bowiem szaleństwo szóstej edycji akcji "Poznań za pół ceny.

U nas będziecie mogli kupić albumy z unikalnymi zdjęciami Chwaliszewa, czy niezwykłymi zdjęciami Poznania wykonami przez światowej sławy fotografa Ryszarda Horowitza. Wielbiciele historii Poznania za pół darmo nabędą przewodniki po poznańskich zabytkach, nawet dla tych co chcą miasto zwiedzić najkrócej jak się da! Także po niemiecku i angielsku. Dla tych którzy lubią kompleksowe opracowania tematów, będą natomiast wybrane numery Kroniki Miasta Poznania.

A może zakochaliście się niedawno w poznańskim Okrąglaku i nagle odkryliście, że modernizm to jednak coś pięknego? Dla Was też coś będzie, w sobotę i niedzielę obowiązkowo za pół ceny kupujecie "Doświadczenia poznańskiego modernizmu" z unikalnymi zdjęciami archiwalnymi architektury XX wieku.

Mało? No to będą jeszcze inne promocje niż za pół ceny! W atrakcyjnych cenach mamy dla Was niektóre gadżety i jeszcze więcej książek. Zobaczcie listę promocji za pół ceny pod tekstem i przyjdźcie zobaczyć nasze pozostałe promocje 27 i 28 kwietnia.

Pełna oferta dostępna będzie w Centrum Informacji Miejskiej w Arkadii i oraz Centrum Informacji Turystycznej na Starym Rynku. W punktach CIM na Dworcu Głównym i Ławicy będzie dostępna ograniczona liczba pozycji w promocji. (jg)

  • Godziny otwarcia Centrum Informacji Turystycznej na Starym Rynku to w sobotę od 10.00 do 20.00. a w niedzielę od 10.00 do 17.00. Wszystkie pozostałe filie CIT oraz CIM z Salonem Posnania czynne będą w oba dni od 10.00 do 17.00.

Załączniki