Kultura Poznań.pl

Muzyka

opublikowano:

Zakochani w Januszu Radku

Kilka ładnych lat temu pokazał się na polskiej estradzie niepozorny młody człowiek. Kiedy otworzył usta, okazało się, że jest w stanie zaśpiewać wszystko...

Janusz Radek, fot. DSC
Janusz Radek, fot. DSC

Zasłynął brawurowymi wykonaniami przeboju Czesława Niemena Dziwny jest ten świat, własnymi interpretacjami piosenek Ewy Demarczyk, a także arią Królowej Nocy z Czarodziejskiego fletu Mozarta. Nikt nigdy już nie pomyślał o Januszu Radku "niepozorny". Na scenie robi się wielki.

Na walentynkowy koncert z jego udziałem zaprasza Teatr Muzyczny. Na pewno znajdą się w nim piosenki o miłości zaśpiewane z miłością do śpiewu. Wystapią: Janusz Radek, solistka Teatru Muzycznego Anna Lasota, orkiestra i tancerze Teatru Muzycznego, na fortepianie zagra Hadrian Tabęcki, dyryguje Radosław Labakhua. W programie światowe kompozycje muzyki filmowej.

A jeśli ktoś nie zdąży na walentynkowy koncert, w programie Teatru Muzycznego jest jeszcze i walentynkowy weekend. Przez trzy wieczory 15 (g. 19), 16 (g. 18) i 17 (g. 17) lutego można będzie zobaczyć najlepszy spektakl z repertuaru tej sceny czyli Phantoma z Maciejem Ogórkiewiczem w roli głównej.

Ewa Obrębowska-Piasecka 

  • Koncert Janusza Radka
  • Teatr Muzyczny (ul. Niezłomnych 1e) 
  • 14.02. g. 17.30 i 20.30
  • bilety: 60 zł (I strefa) i 40 zł (II strefa)