Kultura Poznań.pl

Film

opublikowano:

Kup bilet do kina i wykorzystaj go, kiedy chcesz!

Wszystkich kinomaniaków, którzy tęsknią za regularnymi odwiedzinami w ulubionych poznańskich kinach na pewno ucieszy propozycja od Kina Muza! Właśnie wystartowała sprzedaż biletów otwartych, które będzie można wymienić na dowolny seans repertuarowy do 31 grudnia.

. - grafika artykułu
fot. materiały prasowe

Jak piszą gospodarze kina: " Tęsknimy bardzo za Waszym towarzystwem i naszymi codziennymi rozmowami w kinowych przestrzeniach. Wiemy również, że Wam także brakuje możliwości zejścia w domowych kanap i obejrzenia na naszych ekranach najnowszych filmowych premier. Wierzymy, że już niedługo będziemy mogli znowu się spotkać w komplecie i pełnym zdrowiu. Stawiając teraz na Wasze bezpieczeństwo, z optymizmem wyglądamy terminu, kiedy wrócimy z uśmiechem do pięknych sal Kina Muza (...). Obiecujemy, że jak tylko sytuacja się unormuje, to zadbamy o to, aby na naszych ekranach pojawiły się najlepsze produkcje, których wszyscy tak silnie wypatrujemy. Nie tracimy dobrej energii i trzymamy się hasła: WIEMY, CO GRAMY. Dziękujemy, że jesteście razem z nami! Dbajcie o siebie i wracajcie do nas bezpiecznie!"

Bilet w cenie 15 złotych będzie do wykorzystania do końca roku na wszystkie seanse z pominięciem pokazów festiwalowych i wydarzeń organizowanych przez partnerów zewnętrznych.

Akcja Bilet Otwarty jest organizowana wspólnie z serwisem bilety24.pl.

oprac. red