Kultura Poznań.pl

Kultura

opublikowano:

Biblioteka Raczyńskich znów otwarta dla czytelników

Już w najbliższy poniedziałek, 30 listopada, Biblioteka Raczyńskich ponownie otworzy się dla czytelników. Jednocześnie władze biblioteki proszą odwiedzających o przestrzeganie ważnych zasad.

. - grafika artykułu
fot. Poznan Film Commission

W Bibliotece Raczyńskich należy zasłaniać usta i nos, zachowywać dystans, dezynfekować ręce dostępnymi środkami. W każdej placówce przewidziany jest także limit osób, mogących jednocześnie przebywać na terenie Biblioteki - dlatego czytelnicy są proszeni maksymalne skracanie czasu wizyty.

Biblioteka będzie działać z wolnym dostępem do półek. Wznowione zostają usługi Książka dla seniora i Czytanie bez barier. Czytelnia działa na dotychczasowych zasadach, tj. wymagana jest rezerwacja godziny i materiałów bibliotecznych wysłana maliowo na adres: informacja@bracz.edu.pl.
Godziny otwarcia Biblioteki pozostają bez zmian. Ewentualne zamknięcia filii z powodów losowych można zawsze sprawdzać na stronie w zakładkach Filie i Komunikaty.

Termin zwrotu materiałów bibliotecznych, których pierwotny termin przypadał w czasie zamknięcia, został przedłużony do 7 grudnia.

oprac. red.