Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący trasę z nazwą wydarzenia.

Koncert - ShataQS

2022-04-10 ( niedziela )
20:00
2progi, al. Niepodległości 36, Poznań

Kategoria: Muzyka

ShataQS to artystka, która w 2019 roku obdarzyła nas magicznym albumem, zatytułowanym "Fenix". Ta akustyczna płyta wyróżnia się etniczno - trasnowym brzmieniem oraz inspirującą warstwą tekstową. Muzyka artystki zatacza coraz szersze kręgi, podróżując od serca do serca, łącząc i zaszczepiając w ludziach pozytywne wartości. Po zimowym śnie Fenix rusza w wielką podróż po kraju, by zabrać was w piękny rejs, w przyjaznej człowiekowi częstotliwości 432Hz.

Fenix to druga autorska płyta ShataQS, która ujrzała światło dzienne 29 marca 2019 a koncert premierowy inaugurował zakończenie Przeglądu Piosenki Aktorskiej PPA w Teatrze Capitol we Wrocławiu.

"Fenix" opowiada o przemianach, o budowaniu własnej rzeczywistości a przede wszystkim o ujarzmianiu Ego by mogło zaistnieć Ja. W całości nagrana jest w języku polskim w przyjaznym dla człowieka stroju 432Hz przy użyciu instrumentów akustycznych okraszona ciekawymi transowymi rytmami oraz elementami etnicznymi, co daje słuchaczowi duży komfort pulsującej wibracji w delektowaniu się nią. Tu nie ma chwili na nudę, tu sięga się po obcowanie w tu i teraz. Współtworzyli ją wrocławski gitarzysta, kompozytor oraz producent Maciek Czemplik, Perkusjonista i aranżer o południowych korzeniach Eddy oraz wrocławski kontrabasista Bartek Chojnacki. To połączenie kilku unikatowych energii muzycznych dzięki, którym płyta ma wyjątkowe brzmienie.

Bilety w cenie 79 zł.

Bilety dostępne w: