Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Na zdjęciu Andy Egert z gitarą śpiewa do mikrofonu.

Andy Egert Blues Band - koncert

2022-04-03 ( niedziela )
19:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Kategoria: Muzyka

Doskonały szwajcarski harmonijkarz, jeden z czołowych gitarzystów bluesowych Europy, wokalista o energetyzującym głosie wystąpi razem ze swoim Blues Bandem.
Andy Egert to muzyk z feelingiem, z kraju zegarków i banków - Szwajcarii. Jego zespół, to jedna z najbardziej aktywnych formacji, jeśli chodzi o liczbę granych koncertów w centralnej części Starego Kontynentu. Andy i jego ekipa występowali na największych europejskich festiwalach, na których rozbrzmiewa dwunastotaktowiec - grali w we Włoszech, Niemczech, Szwajcarii, Austrii, Polska, Litwa, krajach Beneluksu, wszędzie ujmując publiczność tradycyjnym bluesem inspirowanym dokonaniami Erica Claptona, Freddie Kinga, Petera Greena, Alvina Lee, Johnny Wintera i Roberta Johnsona! Dziesięciolecie działalności artystycznej formacji Andy Egerta to także trzy studyjne albumy, z których ostatni, "Made in Switzerland", został bardzo dobrze przyjęty przez prasę muzyczną.

Andy Egert i jego bluesowy zespół jest jednym z najczęściej pojawiających się na żywo szwajcarskich grup, cieszących się wysokimi notowaniami wśród odbiorców w ostatniej dekadzie. Po trzech albumach studyjnych, zespół świętuje obecnie 10 rocznicę z mocnym i dynamicznym albumem - live, prezentującym blues w najlepszym wydaniu spod znaku Erica Claptona, Freddiego Kinga, Petera Greena, Alvina Lee, Johnny Wintera oraz Roberta Johnsona!

Bilety - 45 zł

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/