Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Czarno-biała fotografia. W centralnym punkcie Mariusz Lubomski w ruchu, w czarnym garniturze i okularach na nosie. Pozuje na tle dużego, jasnego korytarza, który z każdej strony jest otoczony oknami i portalami.

Mariusz Lubomski - koncert promujący album "Sęk You"

02.04.2022
19:00

"Nieszkolony głos, mało znana twarz, repertuar ambitny nie dla mas" śpiewał na festiwalu w Opolu w 1987 roku Mariusz Lubomski. Silny głos, charyzma i charakterystyczny taniec uwiódł publiczność w całej Polsce. Był to początek wyjątkowej drogi artystycznej.

Mariusz Lubomski powraca z nowym albumem "Sęk You", którego premiera odbędzie się 25 marca br. Muzyka i teksty piosenek na albumie "Sęk You" ukazują człowieka i całą gamę stanów świadomości oraz emocji, które mu towarzyszą. Słowa autorstwa Sławka Wolskiego poetycko i dosadnie opisują ludzkie uczucia. Muzyka oraz interpretacja Mariusza Lubomskiego wyrywa nas na chwilę z codzienności i porusza. Artysta na temat albumu powiedział krótko: "Słuchając tej płyty można się wzruszyć i uśmiechnąć".

Z pozoru starszy Pan. Z pozoru uśmiechnięty, stając na scenie w przykrótkawych rękawach zamienia się w zwierzę sceniczne. Jest wyrazisty i sprawia wrażenie, że nic nie zmieniło się od czasu występu w Opolu w 1987 roku.

Bilety w cenie 60 zł.

Bilety dostępne w: