Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Dyrygent i orkiestra. Tło niebieskie

Game of Thrones - in concert

2019-08-05 ( poniedziałek )
Sala Ziemi, Poznań Congress Center, ul. Głogowska 10 (wejście od ul. Śniadeckich), Poznań

Widowisko muzyczne "Game of Thrones - in concert". Przygotowana z rozmachem międzynarodowa produkcja muzyczna, gromadząca na scenie ponad 100-osobowy zespół, pozwoli przenieść się w świat kultowej opowieści epickiej naszych czasów.  Istnieje możliwość zakupu wjazdówek na teren MTP dla uczestników koncertu. Wjazdówka upoważnia do wjazdu pojazdu na teren, na którym odbywa się koncert.
Na koncert składa się wybór 32 najbardziej znanych fragmentów muzycznych z 7 sezonów "Gry o tron"w wykonaniu The Cinema Festival Orchestra and Choir, solistów - Moniki Piechaczek i Jarosława "Jaro" Zawartko pod batutą Stephena Ellery'ego. Niezwykle energetyczną muzykę wzbogacają animacje komputerowe oraz widowiskowe efekty świetlne. Projekt "Game of Thrones - in concert" miał swoją premierę w lutym 2019 roku.
Niemal 40 koncertów w największych miastach Niemiec, Szwajcarii i Austrii! Widownie wypełnione po brzegi! Bilety wyprzedane z miesięcznym wyprzedzeniem! Znakomite recenzje! JUŻ teraz w POLSCE! Bilety do nabycia: www.tobilet.pl

Bilety: bilety24.pl, eventim.pl, kupbilecik.pl, tobilet.pl, salony Empik

Zobacz www.mtp.pl/pl/