Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Mariusz Kwaśniewski za żywo vol. 12 - Nohono oraz Projekt Kobieta

2019-03-19 ( wtorek )
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Podczas dwunastej audycji Mariusz Kwaśniewski będzie gościć Nohono oraz Projekt Kobieta. Rozmowy z zespołami będą przeplatać się z ich występami.

Nohono to poznańska elektroniczna grupa artystyczna założona na początku 2015 roku. Główną ideą projektu jest łączenie doświadczeń i umiejętności poszczególnych członków zespołu w celu zapewnienia kompaktowego, nastrojowego doświadczenia audiowizualnego. Nohono na scenie to mieszanka żywiołowej elektroniki, żywych instrumentów, hipnotyzującego wokalu oraz wizualizacji tworzonych w oparciu o technologię 3D mappingu. Wszystkie te elementy tworzone na żywo podczas występu sprawiają, że dźwięk i światło przestają być osobnymi elementami, łącząc się w spójną całość.

Zespół Projekt Kobieta zaprasza do kobiecego świata emocji i postrzegania świata, do wspólnej kontemplacji natury przy dźwiękach łagodnej muzyki sięgającej po elementy muzyki dawnej i folku. Bliskie naturze bębny i flety łączy z nastrojowymi dźwiękami klawiszy i gitary basowej, a nierozbudowane teksty dają jedynie impuls do chwilowego zatrzymania się i oddania refleksji.

Iwona Grenda - śpiew, flety, Monika Mumot - klawisze, Magdalena Andrys - bęben obręczowy, Jacek Chlebowski - gitara basowa, Krzysztof Chlebowski - cajon.

Bilety - 10 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/