Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat wydarzenia

Spotkania autorskie online - Katarzyna Berenika Miszczuk

2020-04-15 ( środa )
17:00
Empik, ul. Ratajczaka 44, Poznań

Odwołane wydarzenia kulturalne i koncerty, zamknięte kina czy teatry nie oznaczają, że bezpośredni kontakt z kulturą jest niemożliwy. Empik, który na co dzień organizuje spotkania autorskie w salonach stacjonarnych w całej Polsce, przenosi wybrane z nich do sfery online i zaprasza do aktywnego uczestnictwa w transmisjach na żywo.

Na kolejnym wirtualnym spotkaniu pojawi się Katarzyna Berenika Miszczuk (15.04). Transmisja live będzie dostępna na stronie Facebook.com/Empikcom o godz. 17:00. Rozmowę z autorką książki poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. Wywiad będzie tłumaczony na język migowy.

-----------------

To będzie premiera online książki Katarzyny Miszczuk - zwariowanej komedii kryminalnej "Ja cię kocham, a ty miau" (Wydawnictwo W.A.B). Ilustratorka Ala ma kota o imieniu Lord, który znudzony życiem na zbyt niskim w jego mniemaniu poziomie postanawia pożegnać narzeczonego swojej ukochanej właścicielki i wziąć sprawy w swoje łapki. Za jego drobną zachętą Ala wyjeżdża razem z innymi artystami do położonego na odludziu dworku. Jego właściciel, pan Stefan, postanowił ufundować wyjątkowe stypendium - wybrany przez niego twórca zostanie jego spadkobiercą. Rywalizacja o względy fundatora staje się na tyle zaciekła, że pewnego dnia w salonie zostają odnalezione zwłoki jednego z artystów. Czy Lordowi uda się uratować swoją panią?

Zobacz news.empik.com