Kultura Poznań.pl

Aktualności

opublikowano:

Zamów muzyczną przesyłkę. Wesprzyj Teatr

Nie masz pomysłu na oryginalny prezent z okazji Dnia Matki, Dnia Dziecka, imienin czy urodzin? Teatr Muzyczny ma dwie propozycje godne rozważenia.

.
Spektakl "Rodzina Addamsów", fot. Magda Hueckel

Muzyczne przesyłki - tak zespół poznańskiego teatru zatytułował swoją najnowszą akcję, dedykowaną wszystkim stęsknionym za wciąż zamkniętą sceną. "W okresie, kiedy nie możemy zaprosić Państwa do nas, postanowiliśmy odwrócić role i przyjść do Państwa z kwiatami, piosenką na żywo wykonaną w oryginalnym kostiumie z musicalu oraz gadżetami teatralnymi" - piszą o projekcie, który właśnie startuje.

Jedna z propozycji to życzenia w wersji filmowej, nagrane przez aktora w jego domu, w stosownym stroju, zakończone tradycyjnym Sto lat odśpiewanym wybranej osobie, które zostaną przesłane na wskazany przez zamawiającego adres mailowy. Taka forma muzycznej przesyłki kosztuje 99 zł.

Ale jest też opcja zaproszenia aktora Teatru Muzycznego do swojego domu: śpiewające życzenia składa wtedy osobiście, ubrany w oryginalny kostium z jednego z musicali lub w przebraniu zwierzaka z przedstawienia dla dzieci (Madagaskar - musicalowa przygoda, Księga dżungli lub Koziołek Matołek i zagadka ratuszowej wieży). Dodatkowo zaproszony do domu artysta będzie miał ze sobą prezent - unikatowy gadżet z jednego ze spektakli znajdujących się obecnie w repertuarze. Taka forma życzeń kosztuje 299 zł.

Wszyscy zainteresowani akcją - chcący jednocześnie wesprzeć artystów Teatru Muzycznego w trudnym czasie przedłużającego się lockdown'u - proszeni są o kontakt mailowy: prezenty@teatr-muzyczny.pl. Wszelkie pytania można kierować także do Biura Obsługi Widza pod nr telefonu: 511 433 616 lub 502 751 213.

sk