Kultura w Poznaniu

Kalendarium

""

Rysujemy Wednesday Addams

2023-07-10 ( poniedziałek ) – 2023-07-14 ( piątek )
Akademia Sztuki i Rękodzieła - Malowana Kuźnia, ul. Niemena 7c/2, Poznań

Czy Twoje dziecko fascynuje się  opowieścią o makabrycznie bystrej i sarkastycznej Wednesday Addams, która w magicznej Akademii Nevermore prowadzi śledztwo w sprawie zadziwiających zniknięć mieszkańców szkoły?  A czy do tego lubi tworzyć i chciałoby nauczyć się rysować  Wednesday i jej niezwykłych przyjaciół?

Wykorzystaj zatem okres wakacji na rozwój rysunkowych pasji swojego dziecka i zapisz je na wyjątkowy kurs rysunkowy z Wednesday.

W trakcie 5 dni Twoje dziecko opanuje proste metody rysowania, które pozwolą mu rysować i malować niezwykłych bohaterów Akademii Nevermore.

Terminy wakacyjnego kursu Rysujemy z Wednesday:

  • 10-14 lipca 2023 r
  • 21 - 25 sierpnia 2023 r

Udział w pięciodniowym kursie rysunkowym z bohaterką mrocznych opowieści Wednesday, to świetna alternatywa dla tradycyjnych półkolonii tematycznych. Podczas naszych zajęć Twoje dziecko pozna proste techniki rysowania i malowania, które pozwolą mu osiągnąć błyskawiczny efekt i zachęcą do dalszego rozwoju umiejętności rysunkowych i malarskich

Wakacje to czas, kiedy młodzież i dzieci nadrabiają zaległości w czytaniu pasjonujących opowieści, oglądaniu pełnych przygód filmów, by potem zanurzyć się w świecie ulubionych bohaterów i przenosić ich przygody na karty swoich szkicowników

Dlatego jeśli Twoje dziecko uwielbia Wednesday i jej przygody, do tego kocha rysować i chciałoby zanurzyć się w jej magicznym świecie tworząc własną rysunkową opowieść to nasz wakacyjny kurs Rysujemy Wednesday jest właśnie dla niego.

Zapomnij o tradycyjnych półkoloniach tematycznych. Postaw na twórczy rozwój swojego dziecka w Malowanej Kuźni.

Zobacz www.malowanakuznia.pl/rysujemyzwednesday/