Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat informacyjny o cyklu Jam Session w KontenerART. Live music w każdy czwartek od 19.00. Plakat jest czerwono-żółty. Na tle rozrzucone są rysunki, które przedstawiają różne instrumenty muzyczne.

Jam Session w KontererART

23.05.2024
18:00

Nadszedł czas, żeby rozgrzać nadwarciane rejony podczas czwartkowych Jam Sessions w KontererART. W tym roku ponownie zagości wielu światowych muzyków, którzy przyjadą grać, śpiewać, tańczyć i dzielić się dobrą zabawą.

Już 06.06.2023 gitarowym dźwiękiem Stratocastera po raz drugi w KontenerArt, zabrzmi Chuc Frazier! Po zeszłorocznym jamie którym otworzył cykl Jam session's, nie mogliśmy się doczekać kolejnego oficjalnego spotkania. Mieszanka Bluesa, Funku, Rocka i Hip-Hopu znowu zabrzmi pełną parą dzięki Amerykańskiemu gitarzyście i wokaliście z Huston w Texasie, którego możecie usłyszeć grającego obecnie z Blues Fighters, Joanna Dudkowska Band i innych projektach opartych na gitarowych riffach

Przypominamy, że to dopiero początek spotkań w KontenerART, od maja startują regularne, cotygodniowe koncerty na wybrzeżu Warty. 

Więcej informacji na Facebooku.