Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artystów.

Koncert Grande Amore - Magic Tenors

25.06.2024
19:00

Kwartet dostarcza widzom przede wszystkim wyjątkowych wrażeń akustycznych dzięki swoim wyjątkowym głosom oraz oryginalnym interpretacjom muzycznym realizowanym na najwyższym poziomie. Każdy z tenorów oprócz wykształcenia wokalnego studiował zawodowo aktorstwo, dlatego ich występy są niezwykle dynamiczne co dodatkowo zachwyca najbardziej wymagającą publiczność.
W programie koncertu nie zabraknie duetów, kwartetów lub polifonicznych utworów a cappella.

Wystąpią:

  • Mykhailo Gumennyi

Laureat międzynarodowych konkursów. Autor i reżyser koncertu "KARNAWAŁ W WIEDNIU". Solista Narodowej Operetki w Kijowie. Przez 5 lat brał udział w projekcie 10 Tenorów. Solista czynnie koncertujący na całym świecie. W swoim dorobku artystycznym ma wiele ról teatralnych i niezliczoną ilość koncertów. Do jego najpopularniejszych ról należą: Figaro w operze "Cyrulik sewilski" oraz Bazyl w musicalu "Dorian Gray"

  • Oleksandr Chuvpylo

Student wybitnego tenora Placido Domingo! Dysponuje ultra wysokim tenorem leggero. Jest solistą w Narodowej Operetce w Kijowie. Występuje w teatrach operowych i filharmoniach: Ukrainy, Niemiec, Holandii, Belgii, Polski, Francji i innych krajach.

  • Serhii Androshchuk

Zasłużony Artysta Ukrainy. Laureat międzynarodowych konkursów. W tym roku zadebiutował w Operze Narodowej Ukrainy (Kijów) rolą Księcia w operze "Rigoletto". Wykonał również główną rolę Floristana w operze "Fidelio", która była prezentowana na największych scenach teatralnych w Niemczech.

  • Evgenyi Prudnyk

Mistrz ekspresyjnego śpiewu i wspaniały showman! Solista w Narodowej Operetce w Kijowie. Do jego najpopularniejszych ról należą: Fred Graham "Petruchio" w musicalu "Kiss Me Kate", Gomez w musicalu "Rodzina Addamsów", Florindo z operetki "Truffaldino z Bergamo", i wiele innych. Obdarzony nie tylko ciemną uwodzicielską barwą głosu, ale również doskonałą prezencją! Dużym zaskoczeniem dla publiczności będzie fakt, że Evgeniy jest również mistrzem świata w Armwrestlingu!

Bilety w cenach nominalnych* 80, 90 i 100 zł (w zależności od miejsca).
_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Kup bezpośrednio: