Kultura w Poznaniu

Kalendarium

PizzaRun_poznan

Pizza Run, czyli gra miejska adidas Runners! Bo bieganie jest dla wszystkich adidas Runners szykuje w najbliższym czasie wyjątkowe wydarzenie nie tylko dla wielbicieli biegania.

Pizza Run pod postacią gry miejskiej połączy wszystkich głodnych wrażeń, znajdzie się miejsce dla każdego - początkujących, profesjonalistów, domatorów, głodomorów. Każdy może dołączyć, pizzy nie zabraknie dla nikogo!

15 kwietnia to dzień biegu jedynego w swoim rodzaju. Czas jego ukończenia, prędkość czy poziom wytrenowania uczestników nie mają znaczenia. W tym wydarzeniu liczy się dobra zabawa i to, że biegniemy razem, choć każdy z nas jest inny. Na wszystkich uczestników czekać będą zagadki, quiz, nagrody, a na koniec wspólne after party przy pizzy!

W Poznaniu bazą będzie pizzeria Przyjemność (Górna Wilda 82/84), która na koniec biegu zaserwuje pizzę kalifornijską. Będzie też okazja, aby pobiegać z influencerką - Zuzą Kołodziejczyk.

Jak dołączyć do wydarzenia?

  1. Pobierz aplikację adidas Running.
  2. Dołącz do społeczności w wybranym mieście (AR Warsaw, AR Poznań, AR Tricity)
  3. Zobacz nadchodzące wydarzenia i kliknij "dołącz" do Pizza Run

Udział jest bezpłatny, wystarczy tylko pobrać aplikację, zarejestrować się i zapisać na wydarzenie w wybranym mieście. Uwaga, liczba miejsc ograniczona!

Pizza Run to doskonała okazja, aby dołączyć do społeczności adidas Runners, dlatego oprócz głównej puli, w każdej ze społeczności zarezerwowane są także dodatkowe miejsca dla nowych osób - jeśli macie ukończonych mniej niż 5 treningów AR, wypatrujcie wydarzenia z opisem "New Faces". adidas Runners to nie tylko świetne treningi z profesjonalnymi trenerami, to biegowa społeczność, która wspiera, inspiruje i motywuje. Tak samo ważne są profesjonalizm, jak i dobra zabawa. adidas Runners łączy ludzi z różnych środowisk, których wspólną cechą jest dążenie do bycia lepszymi: lepszymi biegaczami, lepszymi sportowcami - lepszymi ludźmi.

Zobacz www.facebook.com/groups/3003905983203850