Kultura w Poznaniu

Kalendarium

z

Spotkanie z Katarzyną Olubińską, autorką książki "Bóg w wielkim mieście".

2017-06-12 ( poniedziałek )
18:00
Empik Plac Wolności, ul. Ratajczaka 44

Katarzyna Olubińska to znana polska dziennikarka, która od 2010 roku w programie "Dzień Dobry TVN" przeprowadza wywiady ze znanymi osobami, odwiedza domy gwiazd i plany nagrań. Nie wszyscy jednak wiedzą, że jest również pisarką. Na rynku niedawno pojawiła się jej książka "Bóg w wielkim mieście".

Była jedną z wielu młodych, ambitnych dziewczyn, które zjeżdżają z całej Polski do Warszawy, aby spełnić swoje marzenia. Konsekwentnie realizowała plan na idealne życie. Praca kilkanaście godzin na dobę, perfekcja w każdym calu, błyskotki wielkiego miasta. Tylko dlaczego to wszystko nie dawało jej szczęścia? W końcu, wycieńczona pustką swojego życia, zawołała: "Ratuj!". On zareagował od razu, jakby tylko czekał na ten krzyk. Przyszedł w łagodnym powiewie.

On - Bóg, który odpowiada na nasze wołania.

Ona - Katarzyna Olubińska, dziennikarka programu Dzień Dobry TVN. Autorka bloga "Bóg w wielkim mieście". Opowiada o swojej drodze do Boga, pięknie małych gestów, celebracji życia. Rozmawia z gwiazdami pierwszego formatu o sprawach, wobec których wszyscy jesteśmy równi: o miłości, przyjaźni, strachu, cierpieniu, śmierci, rodzinie, karierze, marzeniach, szczęściu. Co się zmienia, gdy najważniejsze wydarzenia życia przeżywa się razem z Bogiem?

Wstęp wolny.

opr.sw