Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Logo targów wina

Targi Wino 2022

2022-03-17 ( czwartek ) – 2022-03-19 ( sobota )
Międzynarodowe Targi Poznańskie, ul. Głogowska 14, Poznań

Kategoria: Rozrywka Targi Inne

Targi polskiego wina w Poznaniu to jedyne w swoim rodzaju wydarzenie w Polsce, poświęcone wyłącznie rodzimemu winiarstwu. Podczas trzydniowego spotkania winiarze z całego kraju prezentują swoje wina i cydry. Podczas wydarzenia nie brakuje również akcentów enoturystycznych oraz firm z branż okołowiniarskich.

Bogatą ekspozycję marcowej odsłony targów zapewnią producenci polskich win i cydru. W trakcie wydarzenia pojawi się szansa na spotkanie i rozmowę z przedstawicielami najlepszych polskich winiarni, którzy z przyjemnością opowiedzą o przygotowanych przez siebie trunkach oraz o pasji do wina. 

Targi WINO to również znakomita okazja do degustacji i zakupu win i cydrów, produkowanych przez rodzimych producentów. Szeroki przekrój gatunków wina sprawi, że bez wątpienia każdy znajdzie coś dla siebie. Wydarzenie organizowane przez Grupę MTP jest także szansą do zapoznania się z ofertą producentów akcesoriów i technologii winiarskich. Oprócz tego nie zabraknie akcentów enoturystycznych. Miłośnicy wypoczynku połączonego z degustacją win będą mogli zapoznać się z najciekawszymi destynacjami tej formy rekreacji.

Zobacz https://www.targiwino.pl