Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Martha High - UWAGA! KONCERT PRZEŁOŻONY

2020-04-03 ( piątek )
20:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Koncert przeniesiony z 16.11.2019 na 04.03.2020 i na 04.12.2020 i dalej na - niebawem podamy nową datę koncertu.

INFORMACJA O NOWYM TERMINIE ZOSTANIE PODANA WKRÓTCE.

Zakupione bilety zachowują ważność lub można je zwrócić.

Bilety należy zwracać w punktach ich zakupu za okazaniem dowodu nabycia.

_

Przez 30 lat śpiewała na scenie z Jamesem Brownem. Cały czas jest głównym głosem zespołu Maceo Parkera! Bogini Soulu - bo tak jest nazywana - przedstawi wam swoje muzyczne dziedzictwo i zabierze podróż w dobre funkowe czasy razem z formacją Soul Cookers!
Martha High należała do jednych z najbardziej zaufanych osób z kręgu Jamesa Browna i jej wkład w historię soulu jest ogromny i niepodważalny! Razem z Brownem śpiewała w czasie historycznego koncertu w Boston Garden w kwietniu 1968 roku, w noc po zabójstwie Martina Lutera Kinga. Martha i James przesyłali wtedy ze sceny pozytywną energię i uspokajali wzburzoną publiczność. Martha była także u boku Jamesa Browna na tak wielkich koncertach, jak ten dla amerykańskich żołnierzy w Wietnamie czy Rumble In The Jangle w Zairze, dla 60-tysięcznej widowni przed słynną walką George'a Foremna i Muhammada Alego.

O tym, że cały czas zasługuje na miano Bogini Soulu świadczyć może jej ostatni, wydany wioną 2016, solowy album "Singing For The Good Times" entuzjastycznie przyjęty przez publiczność i krytykę...

Bilety  - 80 zł. m. stojące

_
opr.sw akt.lt

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/