Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Bajki pokoleń - instrumentalny koncert charytatywny

2018-12-10 ( poniedziałek )
19:00
Aula UAM, ul. Wieniawskiego 1, Poznań

Charytatywny koncert instrumentalny Orkiestry Reprezentacyjnej Sił Powietrznych pod batutą mjra Pawła Joksa muzycznie zachwyci już 10 grudnia 2018 roku. Wydarzenie pn. "Bajki pokoleń" odbędzie się o godzinie 19:00 w Auli Uniwersytetu im. Adama Mickiewicza w Poznaniu i wprowadzi wszystkich w wyjątkową atmosferę bajek wszystkich pokoleń. 
W trakcie koncertu uczestnicy będą mieli możliwość cofnąć się do mniej lub bardziej odległych lat dzieciństwa - powrót do beztroskich czasów pozwoli zatrzymać się na chwilę w tak intensywnym dla wszystkich, przedświątecznym okresie. Środki zebrane podczas koncertu będą przeznaczone na rehabilitację podopiecznych Stowarzyszenia Na Tak. Przedsięwzięciu towarzyszyć będzie charytatywna licytacja oraz kiermasz nietuzinkowych rękodzieł autorstwa uczestników Warsztatu Terapii Zajęciowej "Krzemień".
Orkiestra Reprezentacyjna Sił Powietrznych pełni muzyczną służbę od 18 maja 1947 roku, dostarczając słuchaczom niesamowitych wrażeń. Wojskowi artyści co roku przenoszą słuchaczy do magicznego świata dźwięków, które dostojnie unoszą się w jednej z najlepszych sal koncertowych Poznania - Auli Uniwersyteckiej.

Bilety - 40 i 50 zł.

opr.sw

Bilety dostępne w: