Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
plakat

Seans w plenerze - Mr. Gaga

2018-08-21 ( wtorek )
20:30-22:30
Park Rekreacyjno-Sportowy fairPlayce, ul. Bożydara 10, Poznań

Niemal wszyscy na świecie wiedzą, kim jest Lady Gaga, nie wszyscy natomiast wiedzą, kim jest "Mr. Gaga"! "Mr. Gaga" to Ohad Naharin, twórca innowacyjnego języka ruchu GaGa, który zdobył popularność na całym świecie. GaGa rewolucjonizuje świat, to nie jest jedynie film o tańcu, to przyczynek do rozważań na temat ludzkiej natury, sztuki, wolności, przełamywaniu barier i wyzwoleniu od rutyny, szablonów, uprzedzeń i strachu. Wymyślony język ruchu GaGa jest jednocześnie zabawą, sposobem samopoznania i formą terapii, w której uczymy się walczyć z przeciwnościami.

Uważany za najciekawszy film o tańcu współczesnym, laureat wielu nagród publiczności na międzynarodowych festiwalach! Zafascynuje również tych, którzy z tańcem nie mają nic wspólnego! Mr. Gaga jest elektryzujący, fascynujący, wciągający - to film, który trzeba zobaczyć!

Bezpłatny seans pod chmurką w ramach wydarzenia Dancing fairPlayce Poznań 2018! Aktywizujemy kulturę na Północy Poznania!

Termin: 21 sierpnia 2018 godz. 20:30. Miejsce: zielony plener przy Parku Rekreacyjno-Sportowym fairPlayce przy ul. Bożydara 10.

Wstęp bezpłatny.

Zobacz www.facebook.com/events/643928455987214/