Kultura w Poznaniu

Kalendarium

a

Interaktywny spektakl dla dzieci - Up side down

2018-02-24 ( sobota )
16:00
Słodownia +3, Stary Browar, ul. Półwiejska 42, Poznań

Dla dzieci w wieku 4-7 lat wraz z opiekunami.

DALIJA AĆIN THELANDER / KEREN LEVI "UP SIDE DOWN"

Up Side Down to wciągający, interaktywny spektakl, który łączy doświadczenie tańca współczesnego oraz sztuk wizualnych dla najmłodszych widzów. Przedstawienie zaprasza dzieci do wspólnej przygody, której mogą przyglądać się, w której mogą aktywnie uczestniczyć, i na której bieg mogą wpływać. 
Ta szczególna zmysłowa podróż pozwala wyostrzyć i ucieleśnić dziecięcą percepcję. Minimalistyczna oprawa przedstawienia pobudza wyobraźnię i  wykorzystuje inspiracje znalezione w codziennych czynnościach i przedmiotach. Spektakl koncentruje się na interakcji i wspólnym działaniu: od przestrzeni do obiektów, od obiektów do ciała, od ciała do akcji, od akcji do tańca.
Projekt jest efektem międzynarodowej współpracy, złożonej z twórczych poszukiwań, badań i ewaluacji, włączając w to próby z uczestnikami, do których jest adresowany. Współtwórczyniami spektaklu są poznańskie tancerki: Krystyna Szydłowska, Dorota Michalak i Zofia Tomczyk, które ruchem i gestami zapraszają do uczestnictwa dzieci.

koncepcja i choreografia Dalija Aćin Thelander, Keren Levi
muzyka Tom Parkinson
wideo Assi Weitz
występują Dorota Michalak, Krystyna LAMA Szydłowska, Zofia Tomczyk

Bilety w cenie 20,00zł (dziecko + opiekun) do nabycia w punktach informacyjnych Starego Browaru, księgarniach Empik oraz na portalu ebilet.pl

_
oprac.LT

Bilety dostępne w: