Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Marta Torebko

Marta Torebko - koncert

2018-02-13 ( wtorek )
20:00
Blue Note Jazz Klub, ul. Kościuszki 79 (gmach CK Zamek), Poznań

Koncert promujący nowy album - "Antrum" - to muzyczna podróż, pełna emocji, siły, romantyzmu, magicznych dźwięków i tajemniczości. To połączenie różnorodnych stylów muzycznych,  m.in. tradycyjnego popu z elementami jazzu, latino i muzyki świata. To poszukiwania brzmień, zabawy harmoniczne.
Marta Torebko - poznańska artystka, dyrygentka, pianistka, wokalistka, której kompozycje znajdują się płycie "Antrum" zaprosiła na wspólny koncert muzyków z całego świata.

Yami  (Portugalia) - pochodzi z Angoli, znakomity kompozytor, gitarzysta, basista i producent płytowy. Obecnie koncertuje z Marizą, Ma na swoim koncie dwa albumy "Aloelela" i "Beijo De luz".

Marito Marques  (Kanada) - pochodzi z Portugalii, perkusista, kompozytor i producent muzyczny, na swoim koncie ma kilka albumów, m.in. "Magic Everywhere" i "Na Eira". Występował z takimi gwiazdami jak Mino Cinelu, Ivan Lins czy Anna Maria Jopek.

Adam Jarzmik  (Katowice) - absolwent Akademii Muzycznej w Katowicach na Wydziale Jazzu i Muzyki Rozrywkowej. Pianista, kompozytor, aranżer. Finalista licznych konkursów jazzowych.

Mariti D Arco  (Poznań) - skrzypek, kompozytor, aranżer. Autor kompozycji i produkcji dla wydawnictw edukacyjnych. Obecnie klawiszowiec i skrzypek zespołu Wolny Elektron.

Izabela Frąckowiak  (Rosnówko) - wokalistka, wspólnie z Martą tworzy duet i nagrała album "Kobiety".

Brak biletów w CIM

opr.sw

Zobacz bluenote.poznan.pl/