Kultura w Poznaniu

Kalendarium

x

Como TU - wernisaż wystawy fotografii ulicznej M. Chołdrych i koncert gitarowy M. Obrębskiego

2019-05-18 ( sobota )
Galeria Studio, ul. Mielżyńskiego 18

Autorka zaprasza w podróż ulicami Katalonii widzianej z perspektywy zwykłych ludzi - mężów, ojców, matek i przyjaciół, którzy niczym nie różnią się od naszych najbliższych, sąsiadów. Co ich zajmuje? Sport, leniwe spacery po pięknej Barcelonie, praca, związki i drobne przyjemności.

Małgorzata Chołdrych - nieśmiały obserwator śmiałej rzeczywistości. Grafik i fotograf wrażliwy na piękno i emocje. Jej konikiem jest fotografia streetowa oraz portrety. Na co dzień pracuje w reklamie, oddając się po godzinach niezależnym projektom. Artystka ciekawa świata, zainteresowana człowiekiem w jego najczystszej postaci. Fotografia jest dla nie okazja do zatrzymania ulotnych momentów, malowania światłem i emocjami, które swobodnie zapisuje na "kliszy" swojego aparatu.

Michał Obrębski - multiinstrumentalista, kompozytor, nauczyciel, muzyk sesyjny, producent muzyczny, współpracuje z Teatrem Nowym w Poznaniu, można go usłyszeć w takich projektach jak: Michał Obrębski Trio, SabroSon, RevolFighter, Ams oraz w solowym projekcie na gitarze akustycznej. Jest miłośnikiem niesymetrycznych rytmów, zaskakujących harmonii, ale przy tym emocjonalnego i obrazowego podejścia do muzyki.

Więcej informacji

opr.sw