Kultura w Poznaniu

Kalendarium

a

Koncert - Bars and Melody - Choke Tour 2019

2019-05-12 ( niedziela )
Klub U Bazyla, ul. Norwida 18A, Poznań

Kategoria: Muzyka

Bars and Melody - ukochany przez polską publiczność młodego pokolenia zespół wraca z koncertami do Polski. W ramach trasy "Choke Tour 2019" artyści odwiedzą 9 polskich miast. Dla fanek i fanów zostały przygotowane specjalne bilety Meet and Greet, spotkania z muzykami oraz niesamowita ilość pozytywnej, koncertowej energii. Bars and Melody bilety już w sprzedaży - ich ilość jest mocno ograniczona.

Bars and Melody bilety

  • style="text-align: justify"Platinum VIP - 599zł  - oprócz wstępu na koncert bilet uprawnia do wcześniejszego wejścia i spotkania z zespołem między godziną 15.00-16.00. Posiadacze tego pakietu uprawnieni są do spędzenia czasu z zespołem, zobaczenia próby dźwięków, jak również dostają specjalne zespołowe pamiątki: zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.
  • style="text-align: justify"Regular VIP - 399zł  - oprócz wstępu na koncert Regular VIP uprawnia do wcześniejszego wejścia między godziną 16.00-18.00. Posiadacze tego pakietu dostaną zdjęcie z zespołem (wykonywane swoją komórką/aparatem), opaskę VIP, specjalną plakietkę ze smyczą oraz plakat zespołu. Nie ma ograniczeń co do filmowania spotkań.
  • style="text-align: justify"General Ticket - 99zł  - bilet zwykły uprawnia do wejścia od godziny 18.00 oraz udziału w koncercie.

OGRANICZENIA WIEKOWE

  • style="text-align: justify"Uczestnik Imprezy w wieku od 4 do 11 roku życia bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, jednakże warunkiem wpuszczenia takiej osoby na Teren Imprezy jest przebywanie pod opieką osoby dorosłej posiadającej Bilet wstępu do tej samej strefy co małoletni Uczestnik przez cały okres trwania Imprezy.
  • style="text-align: justify"Uczestnik imprezy w wieku od 12 do 18 lat bierze udział w imprezie na podstawie własnego Biletu, wymagane jest jednak, by małoletni uczestnik Imprezy posiadał pisemną zgodę rodziców, zezwalającą na jego samodzielne przebywanie na terenie Imprezy lub posiadał oświadczenie opiekuna.

_
opr.LT

Bilety dostępne w: