Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Baner składa się z kafelek z różnymi kształtami.

XII Studenckie Targi Sztuki

2021-12-11 ( sobota )
12:00-18:00
Uniwersytet Artystyczny im. Magdaleny Abakanowicz w Poznaniu, al. Marcinkowskiego 29, Poznań

Świąteczna edycja Studenckich Targów Sztuki.

Targi Sztuki to cykliczne wydarzenie, które daje studentom i absolwentom Uniwersytetu Artystycznego w Poznaniu możliwość prezentacji oraz sprzedaży swoich prac. Po raz kolejny będą Państwo mieli okazję zapoznać się z unikatowymi dziełami sztuki, wzornictwem, rzemiosłem i ręcznie robionymi gadżetami, które na pewno mogą stać się doskonałymi prezentami świątecznymi dla Waszych bliskich.

Ponadto, tegoroczna odsłona Targów przybiera zupełnie inną, nową formułę. Do dyspozycji odbiorców zostanie udostępniona Platforma Internetowa Studenckich Targów Sztuki, która będzie mieć charakter katalogowy i niekomercyjny. Ma służyć jako przedsmak tego, co będzie można zobaczyć w grudniu, stacjonarnie na terenie UAP'u.

Wszystkie osoby chcące uczestniczyć w XII Studenckich Targach Sztuki zobowiązane są do przestrzegania zasad reżimu sanitarnego. Teren objęty Targami Sztuki zostanie wyposażony w niezbędne środki do zachowania ostrożności: dozowniki z płynem do dezynfekcji, rękawiczki jednorazowe, maseczki higieniczne.

baner