Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Na zdjęciu członkowie zespołu.

Jasper Love - koncert

2021-12-05 ( niedziela )
19:00
Blue Note, ul. Kościuszki 79

Podczas koncertu muzyk zaprezentuje przedpremierowo utwory ze swojej tanecznej, debiutanckiej płyty. Nie zabraknie także romantycznych, akustycznych brzmień, oraz wyjątkowych gości specjalnych.
 "Chcę, żeby moja muzyka była integralną częścią życia ludzi, aby w niej odnajdywali szczęście, wytchnienie, szaleństwo, pocieszenie - czego w danej chwili najbardziej potrzebuje ich dusza. Miłość, emocje, ludzie - to filary mojej muzyki" - Jasper Love

Jasper Love to młody wokalista, multiinstrumentalista i producent, który jest tajfunem  świeżości na europejskiej scenie muzycznej. Jego artystyczne korzenie zagłębione w bluesie ewoluowały w charyzmatyczny, nowatorski i niepodrabialny styl. W swojej muzyce łączy taneczne rytmy EDM, trapowe beaty oraz popową energię, jednocześnie nie rezygnując z romantycznych melodii i gitarowych brzmień. Występując od najmłodszych lat na scenie, Jasper stał się prawdziwą bestią sceniczną, dając z siebie zawsze 300 proc. i będąc wulkanem energii, który porywa publikę na każdym koncercie. Muzyk koncertował na wielu znanych scenach w Polsce i za granicą m.in.: Light Move Festival Łódź (jako support przed wojciechem Pilichowskim), Rudolfstrasse Fest Dresden, Blue Note Poznań, support przed zespołem Voo Voo w Warszawie, Filharmonia Poznańska.

Jasper jest zdobywcą wielu nagród m.in. prestiżowego DeutschlandStipendium, uczestnikiem European Songwriting Awards, a sztuki gitarowej uczył się u Martina Millera. Obecnie szykuje się do wydania debiutanckiej płyty, z której utwory wykonuje razem z Kasią Schmidt - Przeździecką (bass/syntezatory) oraz Władkiem Rajewskim (perkusja) na koncertach.

Bilety: 40 zł - pierwsza pula, 50 zł - druga pula, 25 zł - ulgowe (szkolne, studenckie).

opr.sw

Bilety dostępne w:

Zobacz bluenote.poznan.pl/