Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Po lewej zdjęcie dziewczynki przy drążku, po prawej i na górze napisy w kolorze czerwonym i szarym

Rekrutacja do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź

2020-09-12 ( sobota )
10:30-16:30
Szkoła Baletowa Anny Niedźwiedź, ul. Petera Mansfelda 4, Poznań

Organizatorzy zapraszają dzieci, młodzież i dorosłych na sierpniową rekrutację do Szkoły Baletowej Anny Niedźwiedź w Poznaniu.

Dzieci w wieku 3-5 lat zapisywane są do grup zajęciowych na podstawie zgłoszenia rodzica i zgodnie z liczbą miejsc w klasach. Dzieci i młodzież od 6 do 17 roku życia organizatorzy zapraszają do wzięcia udziału w spotkaniu rekrutacyjnym. Osoby dorosłe są także mile widziane! Szkoła prowadzi balet dla dorosłych - kilka poziomów zaawansowania do wyboru! Szczegóły rekrutacji oraz formularz zgłoszeniowy na stronie Szkoły.

NOWOŚĆ w Szkole Baletowej Anny Niedźwiedź: Dla wszystkich miłośników cyrkowych akrobacji oraz tańca została utworzona klasa o profilu cyrkowym! Klasa cyrkowa została stworzona z myślą o dzieciach, które chcą w jeszcze większym stopniu rozwijać swoje umiejętności taneczne i akrobatyczne, uzupełniając je o grę aktorską, pracę z różnymi przyrządami i rekwizytami ekwilibrystycznymi oraz naukę podstaw charakteryzacji scenicznej. Szczegóły i zapisy do klasy cyrkowej.

Zobacz szkolabaletowa.poznan.pl