Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

W ramch cyklu Summer Sky Festival - Stand-up: Cezary Pazura i Krzysztof Skiba - UWAGA! IMPREZA ODWOŁANA!

2020-07-19 ( niedziela )
20:00
Port Lotniczy Ławica (parking trawiasty Portu Lotniczego Ławica), ul. Bukowska 285, Poznań

Część I - Krzysztof Skiba
Skiba ciągle na wolności... czyli lider Big Cyca, legenda rocka Krzysiek Skiba w spektaklu komediowym w stylu STAND UP COMEDY. Spektakl oparty na barwnych opowiastkach z biografii Skiby pod tym samym tytułem. Kulisy programów telewizyjnych, wpadki w show biznesie, barwne ciekawostki z tras koncertowych...jest ostro jak w fabryce żyletek, a może nawet bardziej. To jest jak wizyta w SPA i tajski masaż mózgu w jednym.
Spektakl przeznaczony jest dla widzów dorosłych.
Część II - Cezary Pazura
Charyzmatyczna postać polskiej sceny satyrycznej. Jako komik dał się poznać już w pierwszym polskim sitcomie - "13 posterunek". Ceni sobie jednak żywy kontakt z publicznością, dlatego stworzył wiele programów rozrywkowych i kabaretowych, z którymi występuje w całej Polsce. Nie miesza się do polityki. Uprawia satyrę obyczajową. Hasłem przewodnim jego najnowszego programu jest "precz ze smutkiem i szarością".

  • Strefa VIP - wydzielona strefa najbliżej sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Niewielka limitowana liczba osób. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Bliski dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami. - bilety w cenie 65 zł
  • Strefa Standard - wydzielona strefa nieopodal sceny. Miejsca stojące, możliwości rozłożenia własnych kocyków na trawie w piknikowej atmosferze. Konieczne zachowanie odległości 5m2 na osobę. Dostęp do Food Truck-ów i punktów z napojami. - bilety w cenie 50 zł
  • Strefa Samochodowa - wydzielona strefa z limitowaną liczbą samochodów. Maksymalnie 2 osoby w samochodzie. Możliwość korzystania ze strefy Food Truck i punktów z napojami. - bilety w cenie 100 zł.

Aby wziąć udział w wydarzeniu, każdy z uczestników zobowiązany jest do posiadania wypełnionego i podpisanego OŚWIADCZENIA O STANIE ZDROWIA.

_
opr.LT

Baner