Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia i zdjęcie artysty.

Koncert - Paluch

2023-12-01 ( piątek )
2progi, al. Niepodległości 36, Poznań

20. grudnia 2013 nakładem wytwórni B.O.R. Records, ukazał się album "Lepszego Życia Diler", a w tym roku mija 10 lat od jego wydania. Z tej okazji Paluch, Agencja Artystyczna Bashesh oraz Klub 2PROGI zapraszają na jubileuszowy koncert, który przeniesie was do klimatu tamtych lat.

PALUCH, właściwie Łukasz Paluszak, urodzony w 1985 w Poznaniu. Właściciel niezależnej wytwórni muzycznej BOR Records. Jeden z czołowych reprezentantów polskiej sceny hip-hop, mający na koncie 15. pełnoprawnych albumów, które na przestrzeni lat rozeszły się w ponad 500,000 egzemplarzy. 6 z nich pokryło się platyną (zarówno potrójną jak i poczwórną!). W 2022 roku dwa z Jego albumów: Ostatni Krzyk Osiedla oraz Czerwony Dywan otrzymały status diamentowej płyty.

"Lepszego Życia Diler" był 7. solowym krążkiem poznańskiego rapera, na którym znalazły się syntetyczne bity z wartościową treścią, przesiąkniętą życiowymi tematami. Oczywiście nie zabrakło klasycznych produkcji, które świetnie komponowały się z całością, dając odbiorcy mix, którego w tamtym momencie nikt wcześniej nie proponował. Ten album dał nam m.in. singiel "Baz Strachu", który do dzisiaj udowadnia, że w rapie można stworzyć ponadczasowy utwór.

Bilety w cenach nominalnych* 35 zł.

_____
*bileterie mogą do ceny nominalnej doliczać prowizję.

Bilety dostępne w: