Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący wydarzenie. Nazwa wydarzenia, data i zdjęcie Artystki.

Koncert - Kathia

2023-12-01 ( piątek )
Scena na Piętrze, Estrada Poznańska, ul. Masztalarska 8

Kathia to 20-letnia producentka, kompozytorka, autorka tekstów, multiinstrumentalistka i wokalistka.

Jesienią tego roku światło dzienne ujrzy jej debiutancki album "przestrzeń", który zapowiadają takie single jak "Berlin", "Ciało", czy "Lekka jak powietrze". Utwory zostały bardzo dobrze przyjęte zarówno przez dziennikarzy muzycznych jak i słuchaczy, a w serwisie Spotify mają łącznie ponad 1 milion odsłuchań.

Debiutancki krążek Kathii, tym razem całkowicie po polsku, charakteryzuje głęboka emocjonalność i dojrzałość, zarówno muzyczna jak i tekstowa. Artystka z niewiarygodną lekkością łączy zmysłowość i subtelność z duszną i ciężką atmosferą. A wszystko to okraszone jest jej niezwykle głębokim głosem. Kathia bezbłędnie łączy ciepłe emocjonalne brzmienie pianina z elementami elektroniki.

Publiczności dała się poznać już w 2019 roku, kiedy wydała EP-kę "Town", na której miesza stylistykę z pogranicza soulu i R&B z domieszką współczesnego rapu.

Artystka zagrała ponad 170 koncertów, w tym na takich festiwalach jak Jarocin Festiwal, Soundrive Festiwal. Jej występy zostały świetnie odebrane przez widzów Next Fest Festival, Męskiego Grania, czy Great September, a na Festiwalu Fama artystka otrzymała Nagrodę Główną - TRYTON.

Bilety dostępne on-line, w cenie 55 zł.

Baner