Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat ze zdjęciem Marty Żmudy-Trzebiatowskiej i okładką książki w prawej części. W części lewej imię i nazwisko na różowym tle.

Marta Żmuda-Trzebiatowska - spotkanie w ramach Targów Książki Empiku

28.05.2023
18:00

Marta Żmuda Trzebiatowska na Targach Książki Empiku! 

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Martą Żmudą Trzebiatowską, autorką książki "Bliżej siebie. Imiona kobiecości" (Wydawnictwo Mando). Rozmowę poprowadzi Weronika Wawrzkowicz. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na Facebook.com/empikcom. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Droga do siebie nie jest prosta, ale masz w sobie wystarczająco siły, by ją przejść. Kim jest kobieta, którą jesteś? Jaka jest? Czego pragnie? Czy jest szczęśliwa i czuje się spełniona, przyjęta przez świat? A może jest pełna bólu, którego nie umie wypowiedzieć? Lęku przed tym, kim być powinna, a kim nie chce? Czy wiesz, kim jesteś?

Marta Żmuda Trzebiatowska opowiada o drodze do samej siebie, którą musiała przejść, by stać się szczęśliwą i spełnioną kobietą. Drodze zawiłej, pełnej potknięć, upadków i błędów. W tej intymnej i osobistej podróży towarzyszą jej niezwykłe kobiety, dzięki którym zaakceptowała siebie, odkryła swoje pasje i ukryte pragnienia. Autorka zaprasza do poznania tej historii i odnalezienia w niej siebie, bo to opowieść o nadziei, potrzebach i sile kobiecości.

Wydarzenie w ramach targowej Sceny Głównej.

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje.