Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat przedstawia obrazek dwóch osób- mężczyzny i kobiety siedzących przy stoliku restauracyjnym.

Speed Dating | Szybkie Randki (18-29 lat)

25.05.2023
18:30

Poznaj swojego partnera w realu. Odkryj Speed Dating z DreamDate. 

Speed Dating może być Twoją szansą na znalezienie drugiej połówki. Szybkie Randki to sprawdzona formuła na poznanie nowych osób.  

Na czym polegają Szybkie Randki? Reguły udziału w zabawie są bardzo proste. W jednym lokalu spotyka się określona liczba kobiet i mężczyzn. Każdy z uczestników na wstępie otrzymuje plakietkę ze swoim imieniem oraz numerem przyporządkowanym dla danej osoby na czas spotkania. Następnie uczestnicy siadają przy stoliku o numerze tożsamym do znajdującego się na ich plakietce, np. Kobieta z numerem "3" siada przy stoliku z numerem "3", analogicznie postępuje Mężczyzna. Na każdym ze stolików znajdują się formularze dla uczestników spotkania, na których po zakończonej rozmowie zaznaczamy chęć kontynuacji znajomości. Od momentu rozpoczęcia każda para rozmawia ze sobą przez około 7 minut. Po tym czasie następuje zmiana. Panie pozostają na swoich miejscach, natomiast panowie przesiadają się do kolejnego stolika, zgodnie z rosnącą numeracją. Spotkanie trwa do momentu aż Panowie zatoczą koło i wrócą do swojego stolika.  

Uwaga! Randki odbywają się zawsze w przestrzeni lokalu wyodrębnionej wyłącznie dla uczestników. Twój komfort i bezpieczeństwo jest priorytetem.  

Gdzie: Muchos, ul. Feliksa Nowowiejskiego 13/15, 61-732 Poznań  

Masz pytania? Napisz na adres: Kontakt@dreamdate.pl 

Na hasło Poznan_DreamDate 20% zniżki.

Zobacz www.dreamdate.pl/speed-dating-szybkie-randki-imprezy-i-wydarzenia-dla-singli-poznan/