Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Plakat ze zdjęciem pisarki i okładką książki w prawej części. W części lewej imię i nazwisko na różowym tle.

Katarzyna Puzyńska na Targach Książki Empiku!

Organizatorzy zapraszają na spotkanie z Katarzyną Puzyńską, autorką książki "Zgłoba. Lipowo. Tom 15" (Wydawnictwo Prószyński Media). Rozmowę poprowadzi Justyna Dżbik-Kluge. W trakcie wydarzenia możliwe będzie zadawanie pytań w komentarzach pod streamingiem. Transmisja ze spotkania będzie dostępna na https://www.facebook.com/events/184285934518764. Spotkanie będzie tłumaczone na język migowy.

Do Lipowa przybywa tajemnicza kobieta. Daniel Podgórski zgadza się pomóc jej w śledztwie dotyczącym mężczyzny niesłusznie oskarżonego o cztery morderstwa. "Zgłoba" to piętnasty tom sagi kryminalnej o policjantach z Lipowa. Opowieści o Lipowie łączą w sobie elementy klasycznego kryminału, powieści obyczajowej z rozbudowanym wątkiem psychologicznym oraz bajkowość klasyki gatunku, jak "Twin Peaks" czy "Stranger Things".

Wydarzenie w ramach targowej Sceny Głównej.

Wiosenne Targi Książki Empiku odbywają się w dniach 17-30 maja na www.empik.com/targi-ksiazki, a także we wszystkich salonach Empik. Czekają na Ciebie premiery, spotkania z polskimi i zagranicznymi autorami oraz liczne promocje. 

Zobacz www.facebook.com/empikcom/events/