Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Baner promujący wydarzenie. Zdjęcie członków zespołu.

Koncert zespołu My3 SHOW

30.04.2023
18:00

Po 3 latach zespół My3 powraca, i to ze zdwojoną siłą.

Tęskniliście za Różowymi Okularami, Szkolną Sympatią, czy Mammaje? Przed Wami ostatnia szansa, aby usłyszeć te hity na żywo w wykonaniu Natki, Julki i Gefi i jednocześnie wyjątkowa okazja, by jako pierwsi poznać nowe członkinie zespołu, które zawalczą o Wasze serca! 

My3 SHOW to nie jest zwykła trasa koncertowa. To zachwycające, spektakularne muzyczne widowisko, wypełnione niekwestionowanymi hitami, które w Internecie obejrzano już prawie 100 milionów razy i przede wszystkim świetna zabawa, połączona z niesamowitą interakcją z młodą publicznością. Z My3 nie da się nudzić, a już zwłaszcza, gdy mówimy o połączeniu sił sześciu dziewczyn, które zadbają o to, by emocje pozostały z Wami na długo!

Czeka na Was jeszcze więcej wspólnej zabawy, radości i niezapomnianych wrażeń!

Ale to nie koniec niespodzianek! Chcielibyście spotkać Natkę, Julkę i Gefi i przytulić je raz jeszcze? Pragniecie być pierwszymi osobami, które poznają na żywo zupełnie nowy skład My3? Jest taka możliwość! W ramach My3 SHOW dostępne są również specjalne zaproszenia na Meet & Greet, które obejmują spotkanie z dwoma składami zespołu oraz pamiątkowe prezenty - niespodzianki. Takiej okazji nie można przegapić!

Dodatkowo w każdym mieście, do którego zawita My3 SHOW, będzie możliwość zakupu zupełnie nowych, unikalnych gadżetów zespołu My3 w sklepie z merchem.

Bilety w cenie od 109 zł (wstęp na koncert) i od 189 (Meet&Greet zaczynające się od 15:30).
UWAGA: zaproszenie Meet&Greet nie jest biletem wstępu na koncert! Zaproszenie Meet&Greet jest ważne wyłącznie z biletem wstępu na koncert.
W Meet&Greet uczestnicy do 16 roku życia mogą wziąć udział wyłącznie pod opieką osoby dorosłej, posiadającej ważny bilet wstępu na koncert. Osoby dorosłe sprawujące opiekę nad uczestnikiem spotkania z zespołem My3, niekorzystające z atrakcji podczas Meet&Greet nie muszą posiadać zaproszenia na Meet&Greet.

Bilety dostępne w: