Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Szkolenie #ShortyTreningowe. Microsoft Outlook. Zapewnij Porządek Skrzynki Mailowej I Zoptymalizuj Pracę

2023-04-18 ( wtorek )
Online

Witaj w Domu Trenerów! #ShortyTreningowe, czyli szkolenie otwarte w formacie krótkich warsztatów nastawionych na zdobywanie konkretnych umiejętności i kompetencji.

Temat: microsoft outlook. Zapewnij porządek skrzynki mailowej i zoptymalizuj pracę

Cel szkolenia: Na tym szkoleniu nauczysz się jak wykorzystać narzędzia Outlook do zwiększenia produktywności i skutecznego zarządzania czasem pracy.

Nabyte umiejętności: Dzięki temu szkoleniu zdobędziesz umiejętność organizacji poczty email przy wykorzystaniu folderów i reguł. Polepszysz swój biznesowy wizerunek dzięki stworzonej spersonalizowanej stopce mailowej.

Program szkolenia:

  • Nawigacja po programie - jak poruszać się po ustawieniach i opcjach
  • Tworzenie podpisów z wykorzystaniem szablonów graficznych
  • Odpowiedzi automatyczne - Ustaw i wyjdź z pracy nie przejmując się mailami
  • Foldery i reguły - utwórz raz i ciesz się porządkiem w skrzynce cały czas
  • Planowanie wysyłki, zadania, dodatki, automatyzacje

Trener: Mateusz Ellwardt - Przedsiębiorca prowadzący sklepy internetowe "ESP Trade" i dyrektor handlowy agencji marketingowej "Happy Business". Certyfikowany trener biznesu. Jako prezes pomorskiego zrzeszenia przedsiębiorców "BNI", prowadząc networkingi biznesowe buduje relacje między przedstawicielami różnych branż. Szkoleniowiec z pasją do dzielenia się wiedzą. Z wyksztalcenia Inżynier Informatyki ze specjalizacją programowanie, co wykorzystuje na co dzień tworząc automatyzacje i optymalizacje procesów. Doradca wspierający firmy startujące z budowaniem procesów biznesowych i obiegów dokumentów. Szkoli działy pracującena Microsoft Office 365 z lepszego wykorzystywania posiadanych narzędzi oraz pokazuje nowe, które w pakiecie już posiadają. Doświadczenie w marketingu i IT pokazało, że do projektowania aplikacji trzeba podchodzić stawiając na pierwszym miejscu użytkownika.

Szkolenie odbędzie się w formule online. Po rejestracji i opłaceniu uczestnictwa otrzymasz na maila link do szkolenia (MS Teams

Zobacz www.domtrenerow.pl/microsoft-outlook/