Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Zdjęcia Artystów.

Koncert - Przemysław Śledź i UqSquad

2021-09-12 ( niedziela )
18:00
Blue Note Jazz Club, ul. Kościuszki 79, Poznań

Niezwykle uzdolniony gitarzysta kojarzony z takich zespołów, jak: Mr Zoob, Animal Farm, La Guardia czy Hot Water - Przmysław Śledź wystąpi z nowo powstałym zespołem ukulele - UqSquad!
Przemysław Śledź - gitarzysta oraz kompozytor. Współpracuje z artystami w zakresie aranżacji utworów, nagrań sesyjnych oraz koncertów. Posiada doświadczenie w różnych stylach muzycznych. Występuje w Teatrze Nowym w Poznaniu oraz prowadzi warsztaty gitarowe i ukulele dla dzieci i dorosłych.
Jako gitarzysta rozpoczął pracę w latach 90. Od 2004 roku związany był z legendarna grupą Mr Zoob, z którą wydał  płytę "Od początku / Kawałek podłogi". Współpracował również z takimi artystami, jak: Tadeusz Woźniak, Wojciech Korda, Marek Dyjak, Andrzej Rybiński i Andrzej Cierniewski.
Zespół UqSquad - to międzygalaktyczna i międzypokoleniowa formacja zintegrowana. Powstała na kanwie pandemicznych zajęć on-line w ramach Fyrtel Główna animowanego przez Stowarzyszenie Młodych Animatorów Kultury. Zespół debiutował na Dniach Sąsiada, ma również za sobą koncerty na Cały Poznań Ukulele.

Bilety dostępne w: