Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Nazwa wydarzenia.

Premiera płyty "W podróży do Portofino" i 16 urodziny PoemaCafe

05.09.2021
18:00

Wspólne świętowanie. Okazje są co najmniej dwie:

  • 16 urodziny kawiarni artystycznej PoemaCafe (póki co, udało nam się przetrwać pandemię - dziękujemy, że byliście i jesteście z nami)
  • Gospodyni tego miejsca, Agata Amelia Wawrzyniak, nagrała swoją debiutancką płytę z piosenkami Agnieszki Osieckiej

AAW_Osiecka_project to otwarty projekt muzyczny z piosenkami i wierszami Agnieszki Osieckiej. Autorką projektu jest poznańska artystka i animatorka kultury - Agata Amelia Wawrzyniak, która od 2017 roku współpracuje z wrocławskim pianistą i aranżerem - Rafałem Karasiewiczem. Duet wypracował już swój rozpoznawalny liryczno - teatralny styl, poruszający w słuchaczach najgłębiej skrywane emocje...
Pierwsza płyta projektu, "W podróży do Portofino", to muzyczno - poetycka opowieść o kobiecie czekającej na miłość, o jej wewnętrznej przemianie i zderzeniu nastoletnich marzeń z dojrzałą rzeczywistością. Rozpoczynając swoją podróż w romantycznym Portofino przeżywa miłość i kolejne rozczarowania, które z subtelnej dziewczyny czynią ją kobietą "na zakręcie"... Aż w końcu odradza się jako silna kobieta-wamp, która przestaje przepraszać, że żyje i zaczyna tańczyć życie według własnych reguł. Czy w końcu jest szczęśliwa? Oceńcie, Państwo, sami.

Wstęp 45 zł.

KONIECZNA REZERWACJA: 61 853 05 76 lub poemacafe.art@gmail.com lub messenger

ILOŚĆ MIEJSC OGRANICZONA ZGODNIE Z OBOWIĄZUJĄCYMI PRZEPISAMI DOTYCZĄCYMI EPIDEMII COVID19.