Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Kobieta tańcząc zasłania rękoma twarz. Fotografia Sebastian Handel.

Taniec i kreacja - warsztaty mistrzowskie z Anną Nowak

2021-08-31 ( wtorek )
18:30-20:00
Małe Studio Polskiego Teatru Tańca, ul. Stanisława Taczaka 8, Poznań

Taniec i kreacja - warsztaty mistrzowskie z Anną Nowak

Kolejne zajęcia w nowym cyklu zatytułowanym Warsztaty mistrzowskie poprowadzi Anna Nowak, tancerka, choreografka, pedagog, regularnie współpracująca ze Studio Wayne McGregor w Londynie i wieloma prestiżowymi instytucjami na całym świecie. Warsztaty tańca współczesnego z elementami kreatywnymi odbędą się 31 sierpnia w godz. 18.30 - 20.00 w Małym Studio Polskiego Teatru Tańca przy ul. Stanisława Taczaka 8 w Poznaniu.

Anna Nowak zaprosi do znalezienia kontaktu z podłogą oraz wykorzystania ciężaru ciała i świadomości przestrzennej do eksploracji dynamiki w ruchu. Podzieli się także praktycznym doświadczeniem w podejmowaniu decyzji o doborze jakości ruchu,http://m.in/  . extension, suspension, ribbound oraz wielu innych.

Artystka występowała na najbardziej prestiżowych scenach Europy, USA, Kanady, Meksyku, Australii i Azji. Prowadziła różne projekty edukacyjne i choreograficzne na całym świecie, tworząc także własne prace. Tańczyła w zespole Polskiego Baletu Narodowego. Obecnie jest koordynatorem artystycznym i kierownikiem prób w Narodowym Zespole Tańca ZFINMALTA.

Jako pedagog współpracowała z wieloma renomowanymi zespołami tanecznymi i instytucjami edukacyjnymi na świecie, takimi jak Ballet de l'Opera de Lyon (Francja), The Place i Trinity Laban (Wielka Brytania), Zurich Dance Academy, University of the Arts (Szwajcaria). ), Den Norske Opera House (Norwegia), Het Musieketheatre i National Ballet Academy (Holandia), Bejin City Ballet (Chiny), Moscow City Ballet (Rosja), Centre Choreographique du Montreal (Kanada), University of North Carolina, School of the Arts, San Francisco Ballet School, USA University of California (USA) i wielu innych. Od 2010 roku pracuje jako gościnny nauczyciel w kilku zespołach tanecznych w Polsce.

Cena warsztatów: 40 zł

Poziom: średniozaawansowany+

Liczba miejsc ograniczona.

Bilety na zajęcia można kupować za pośrednictwem serwisu bilety24.pl oraz pół godziny przez zajęciami w siedzibie Polskiego Teatru Tańca.

Bilety dostępne w: