Kultura w Poznaniu

Kalendarium

baner

Enea Edison Festival - Taste The Music 2021

23.07 – 24.07.2021

Enea Edison Festival - Taste The Music pierwotnie miał odbyć się w dniach 24-25 lipca 2020 r. Ze względu na pandemię koronawirusa, festiwal został przełożony.. Wszystkie dotychczasowe bilety zachowują swoją ważność. Line-up edycji zostanie dokładnie odwzorowany. Zakupione dotychczas bilety zapewniają udział w przyszłorocznej edycji festiwalu w najlepszej możliwej cenie.

_

Muzyka na świeżym powietrzu w rodzinnej atmosferze i pięknym otoczeniu? To właśnie Enea Edison Festival - Taste The Music 2021. Po sukcesie dwóch poprzednich edycji festiwal powraca w kolejnej odsłonie.
Festiwal to coroczny przegląd tego, co najlepsze w popularnej muzyce rozrywkowej: polskiej i zagranicznej.  

Ideą imprezy jest nie tylko dostarczanie muzycznych emocji, ale także stworzenie wyjątkowego klimatu, który pozwoli odpocząć z dala od zgiełku miasta. Przestrzeń, w której odbywa się Enea Edison Festival to malownicza okolica jeziora Kierskiego. Zlokalizowane zaledwie kwadrans jazdy samochodem od centrum Poznania sprawia, że jest to idealne miejsce na weekendowy wypoczynek. Koncerty i wydarzenia towarzyszące odbywają się na polu wokół Best Western Hotel Edison. W trakcie dwóch dni posłuchać można nie tylko muzyki, ale i dobrze zjeść oraz wziąć udział w rozwijających kreatywność warsztatach. Szczegóły dotyczące tych atrakcji zostaną określone bliżej wydarzenia.  

Sponsorem tytularny festiwalu jest firma Enea - koncern energetyczny. Organizatorem festiwalu jest agencja koncertowa Good Taste Production. Partnerem imprezy jest Best Western Hotel Edison.

Więcej informacji na www.edisonfestival.pl i na Facebooku.  
Regulamin Imprezy dostępny na: www.goodtaste.pl/regulamin.

Ceny biletów:

  • Karnet dwudniowy: 149 zł
  • Bilet jednodniowy: 99 zł
  • Dzieciom w wieku 7-12 lat przysługuje możliwość zakupu biletu ulgowego z 50% rabatem. Zniżka naliczana jest od ceny biletu z aktualnie sprzedawanej puli (np. REGULAR TICKETS).
    Wiek musi zostać potwierdzony dokumentem tożsamości dziecka przy wejściu na teren imprezy.

Uwaga! Zakup biletów poza autoryzowanymi punktami sprzedaży (Facebook, aukcje internetowe itp.) stwarza ryzyko zakupu biletów nieoryginalnych lub nieważnych, które nie umożliwią wejścia na koncert.

_
opr.LT

Bilety dostępne w:

Kup bezpośrednio:

Baner