Kultura w Poznaniu

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
baner

Koncert zespołu DiscoPogo - w ramach cyklu Demostacja

2020-07-15 ( środa )
20:00
KontenerArt, ul. Ewangelicka, Poznań

DiscoPogo! Energiczni jak disco i nieokiełznani jak pogo, z nutką włoskiego temperamentu. Jesteśmy zespołem z Poznania, który funkcjonuje od czerwca 2015 roku.

Zespół wykonuje muzykę z gatunków rock alternatywny i funk.

Członkowie zespołu

  • Vincenzo Corsini - wokal
  • Michał Błaszak - gitara basowa
  • Marcin Bazanowski - perkusja
  • Mariusz Henschke - gitara elektryczna
  • Marcin Wyrwiński - instrumenty klawiszowe

Wstęp wolny.

_

Środy na KontenerART będą należeć do cyklu koncertów młodych zespołów organizowanych przy wsparciu finansowym w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury" tworzonego z dotacji z budżetu Miasta Poznania. "Demostacja to cieszący się powodzeniem cykl koncertów muzycznych wspierających młodych artystów, którzy otrzymują szansę prezentacji swoich umiejętności na scenie KontenerART.

Z nadesłanych wcześniej zgłoszeń, profejsonalne Jury składające się z praktykujących muzyków, producentów muzycznych i teoretyków muzyki wybrało 10 zespołów, które zagrają w ramach cyklu środowych koncertów Demostracja.

Wydarzenia organizowane przez Fundację Spotkanie i Tworzenie w ramach projektu "Aktywator - kultura dla przestrzeni, przestrzeń dla kultury", dofinansowany ze środków Miasta Poznania.

Koncerty rozpoczynają się o godzinie 20. Warto przyjść wcześniej by zająć miejsce (maksymalna liczba widowni to 150 osób). Grafika kalendarza poszczególnych zespołów w załączniku.

_
opr.LT

Plakat