Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
Czaszka, białe i czerwone napisy na czarnym tle

Koncert Deathspawn + Sothoris + Deathinition

2019-09-13 ( piątek )
19:00-22:00
Klub Pod Minogą, ul. Nowowiejskiego 8, Poznań

Prawdziwa gratka dla fanów brutalnego death, black i thrash metalu!

DEATHSPAWN (ex-Resurrection) - Deathmetalowy buldożer powstały na bazie składu z słupskiego Resurrection, mającego na koncie demo "Death is Necessary" i longplay "Betrayed by God". Znani z brutalnego brzmienia, miażdżących blastów i rozwalających bębenki uszne solówek wracają z nowym materiałem, odświeżonym składem i nazwą, otwierając tym samym nowy rozdział w swej działalności.
Skład:
Krzysztof Klingbein - perkusja
Piotr Jankowski - bas
Krystian Łukaszewicz - gitara
Bartek Karzarnowicz - wokal, gitara
SOTHORIS
Październik Anno Domini 2016. Miłosław. Pod inicjatywą gitarzysty Sharghalla i basisty Lorda Ghash'a powstaje piwniczny twór pod bojowym kryptonimem "Sothoris". W roku 2017 po długich poszukiwaniach doczekał się już godnych towarzyszy broni, jakimi stali się perkusista Hrist, gitarzysta Hex oraz głos krzyczący wprost z czeluści Raven. We Wrześniu tego samego roku rozpoczęli nagrania do powstającego debiutu "Raj Potępiony", którego premiera przypada na wrzesień roku 2018.
Skład:
Raven - Voc
Hex - Git.
Sharghall - Git
Lord Gash - Bass
Hrist - drums
DEATHINITION
Grają od 2008 roku. W 2013 roku wydali EPkę "Art of Manipulation". Płyta ta doczekała się entuzjastycznych recenzji na całym świecie oraz dwóch reedycji w USA. Na początku 2017 zespół wydał debiutanckiego długograja, który również spotkał się z przychylnymi recenzjami. Zespół dzielił scenę z kapelami nowej fali thrashu, m.in. Bonded By Blood, Fueled By Fire czy Suicidal Angels oraz klasycznymi metalowymi składami, jak Death Angel, Saxon czy Kat & Roman Kostrzewski. Mówią, że zagrają wszędzie i w każdych warunkach porwą publikę do szaleńczego headbangingu. Na gigu oprócz utworów z debiutanckiej płyty i wcześniejszych EP zaprezentują kilka nowych utworów, które znajdą miejsce na najbliższym wydawnictwie zespołu.

Bilety: 10 zł (płatne na miejscu, przed koncertem).

Zobacz www.facebook.com/events/468731203676980/