Kultura Poznań.pl

Kalendarium

Wydarzenia na planie Pokaż na planie
logo

What's'Art - Promocja Praw Człowieka Przez Sztukę Uliczną

2018-09-28 ( piątek )
17:00-20:00
Ogród Łazarz, ul. Klaudyny Potockiej 39/41, Poznań

What's'Art to projekt promocji praw człowieka w przestrzeni publicznej poprzez sztukę uliczną. Udowodnij, że jesteś człowiekiem i nic co ludzkie, w tym prawa człowieka, nie jest Ci obce! Przyjdź w piątek do Ogrodu Łazarz i włącz się w akcję promowania praw człowieka poprzez sztukę uliczną!

Co się będzie działo w ramach eventu What's'Art:

  • Podejmij wyzwanie i skocz przed obiektywem aparatu fotograficznego! Twój wizerunek zostanie potem przerobiony w grafikę, promującą What's'Art Raise Your Human Right. Wszystkie fotki zostaną wrzucone w symboliczny album projektu na FB a Ty będziesz mieć nową profilówkę na Fejsie (naturalnie jeśli zechcesz, ale liczymy, że zechcesz, bo przecież nic tak nie pomaga upowszechnianiu zacnych spraw jak sharowanie w kręgach swoich znajomych).
  • Zostanie ukończony i oficjalnie odsłonięty nowy mural w Poznaniu: tunel przedstawiający historię walk o prawa człowieka od lat '60-ych po czasy współczesne. Tworzyć go będą uczestnicy treningu What's'Art z 9 krajów UE wspierani przez Dominika Dziedzinę z grupy MURALL, który stworzył do tej pory m.in. słynny poznański mural na Śródce.

Projekt jest organizowany przez poznańskie Centrum Inicjatyw Młodzieżowych HORYZONTY, a współfinansowany w ramach programu Unii Europejskiej Erasmus+.

Wstęp wolny.

Zobacz www.facebook.com/whatsart.poznan/