Kultura w Poznaniu

Kalendarium

plakat

Giełda modelarska

2018-06-30 ( sobota )
Avenida Poznań, ul. Matyi 2, Poznań

Avenida Poznań zaprasza klientów nie tylko na zakupy, ale też do świata rozrywki i edukacji. To już druga odsłona giełdy modelarskiej odbywającej się w ramach Centrum Edukacji i Rozrywki Kolejkoland - wystawy. Na odwiedzających będą czekać dziesiątki modeli odwzorowanych w skali H0, czyli 1:87 oraz kilka unikatowych replik w skali 1:22.

Zaprezentowane zostaną unikatowe i precyzyjnie odwzorowane modele kolejowe, a także uzupełniające je makiety samochodowe, lotnicze czy morskie - nawet z okresu przedwojennego. Pasjonaci modelarstwa poszukujący dla swoich projektów niezwykłych akcesoriów, jak i ci, którzy pragną rozpocząć przygodę ze sztuką tworzenia wyjątkowych replik, będą mogli zainspirować się podczas organizowanej w poznańskim Centrum giełdy.

Giełda modelarska jest też okazją do zaprezentowania eksponatów przygotowanych przez miłośników tworzenia unikatowych dzieł. W celu dokonania rezerwacji stanowiska ekspozycyjnego należy skontaktować się z Recepcją Kolejkoland (tel. 733 970 833, e-mail: biuro@kolejkoland.pl). Każdy z wystawców bezpłatnie otrzyma miejsce do prezentacji i promocji produktów.

Najbliższe edycje giełdy modelarskiej odbędą się 30 czerwca i 21 lipca. Czerwcowa odsłona będzie miała miejsce w godz. 12.00-17.00 na poziomie +1 Centrum Handlowego Avenida Poznań w Kolejkolandzie. W godzinach imprezy bilet wstępu na wystawę Kolejkoland i giełdę będzie kosztował 10 zł.